HİZMETLERİMİZ

"Wire-Line"Karotlu Maden Sondajı


Jeoteknik Sondaj


Su Sondaj
Eğimli Sondaj


Çok Amaçlı Sondaj


Çevresel Etki Araştırma Sondajı

SONDAJ HİZMETLERİMİZ


KAROTLU SONDAJI

EVEREST SONDAJ; Uluslararası (Jorc) standartlarda düşey ve eğimli, karotlu sondaj hizmeti vermektedir.


Hidrolik ve Mekanik paletli ve güçlü yürüyüş sistemine sahip karotlu maden sondajı makinelerimiz ile Türkiye’nin her yerindeki zorlu koşullarda çalışabilen Karotlu Mermer, maden sondajı ve zemin etüdü hizmeti sunuyoruz.


Yerli yapımı, Wire-Line sondaj makinamız, kapasitesine ve yeteneklerine göre çok düşük işletme maliyeti, uzun çalışma ömrü ve performansı ile yetişkin ve tecrübeli personellerimizde birlikte işletmelerinize ve şantiyelerinize değer katacaktır.JEOTEKNİK SONDAJ


EVEREST SONDAJ; Uluslararası (Jorc) standartlarda, Jeoteknik sondaj hizmeti vermektedir. 


İnşaat ve madencilik sektöründe jeoteknik araştırmalara gereksinim duyulması nedeni ile uzman kadromuz ve işinize uygun sondaj makinelerimizle birlikte Jeoteknik Sondaj hizmeti vermekteyiz.


ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRME (ÇED) SONDAJI

EVEREST SONDAJ olarak, Türkiye’nin her yerindeki sahalarınızda Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) Sondaj hizmeti sunuyoruz.


İşletme inşaasına başlamadan zemin hakkında bilgi sahibi olmak, sahada çalışmaya başlamadan önce kalite ve rezervleri bilmek, yüksek maliyetlerden kurtararak firmanızın ve sizlerin saha üzerindeki hâkimiyetini arttırıp, güçlü olarak kalmanızı sağlamak amacı ile hizmet vermekteyiz.

HİDROJEOLOJİK GÖZLEM KUYULARI

EVEREST SONDAJ olarak, Türkiye’nin her yerindeki sahalarınızda Hidrojeolojik amaçlı Gözlem Kuyuları ve Pompa testleri yapılması hizmeti sunuyoruz.

Genel olarak bir su kuyusu açılırken üzerinde durulacak en önemli konu, maksada uygun kalite ve miktarda suyu bulmak için inilmesi gereken derinliğin bilinmesi ve bu derinlikte kuyunun durdurulmasıdır. Jeolojik yapı, açılacak kuyuların maliyetine ve elde edilecek su miktarına tesir eden en önemli faktördür.

Yükleniyor